Strona główna / Projekty graficzne
Studio graficzne:
r3b@r3b.com.pl

Dział handlowy:
sprzedaz@r3b.com.pl
tel. +48 514 989 035

Zadaj pytanie na GG
CR code R3b Design Studio R3B Logo

Projekty graficzne dla Twojej firmy

Dzięki doświadczeniu w tworzeniu identyfikacji wizualnej firmy, projektowaniu loga produktów, oraz dobrej znajomości zagadnień DTP możemy zaoferować profesjonalne zaplecze reklamy wizualnej.
Tworzymy księgi znaków umożliwiające identyfikację marki, strony www, projektujemy wizytówki, ulotki, banery, oraz flagi.
Profesjonalnie przygotowujemy projekty do wydruku. Po akceptacji klienta wysyłamy projekty do wybranego przez niego producenta lub wykonujemy u jednego z naszych podwykonawców.
Wszystkie wykonywane projekty otrzymują Państwo w formie elektronicznej, dzięki temu możliwe jest samodzielne drukowanie, oraz edycja.

Dlaczego warto wybrać R3B Design Studio?

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Nie tworzymy, ani nie opieramy sie na szablonach. Dzięki temu nasze projekty graficzne są unikatowe i nie są powieleniem pomysłów innych.

Grafik komputerowy jest potrzebny w każdej firmie.

Aby budować solidny wizerunek firmy trzeba inwestować w reklamę. Przygotowanie i skład materiałów do druku wymaga pracy grafika komputerowego. Jednak utrzymanie go na etecie to duży koszt. Dlatego zapraszamy do stałej współpracy z naszą firmą. Oferujemy kompleksowe usługi reklamowe. Od projektu do druku lub montażu.

©R3B Design Studio 2010-2011