Strona główna / Strony www


Studio graficzne:
r3b@r3b.com.pl

Dział handlowy:
sprzedaz@r3b.com.pl
tel. +48 514 989 035

R3B Logo

Projektowanie i modernizacja stron internetowych

Oferujemy pełną obsługę związaną ze stronami internetowymi. Od wyboru odpowiedniej domeny, projektu graficznego, tworzenie stron www, analizy i doradztwa pod kątem pozycjonowania w przeglądarkach po serwery i zaawansowane aplikacje sieciowe.

Wybór domeny

Adres internetowy jest bardzo ważny dla każdej firmy. Poprawia pozycję naszej strony w wyszukiwarkach i nadaje jej profesjonalizmu. Podobnie jest z adresem poczty. Konta firmowe na darmowych serwerach pocztowych typu WP czy o2, często decydują o tym, że nasza firma będzie dostrzegana jako zacofana. Dlatego warto zainwestować w profesjonalną domenę np. adres.pl lub adres.com.pl.

Projekt graficzny i tworzenie stron www

Ciekawy i czytelny projekt strony internetowe, oraz zgodny z normami standardu W3C kod - to najważnieksze cechy strony firmowej. Warto dodać ciekawe grafiki np. zdjęcia produktów lub realizacji, animacje, oraz coraz bardziej popularne filmy video. Wszystko po to by użytkownik, który odwiedzi naszą witrynę, znalazł poszukiwane informacje, zapamiętał stronę i w przyszłości chętnie do niej wracał.

Pozycjonowanie w wyszukiwarkach

Obecnie większość klientów nie sięga do papierowych katalogów firm i ksiażek adresowych. O wiele szybciej można znaleźć firmę, produkt lub usługę w wyszukiwarce internetowej. Dlatego jeżeli firma nie posiada własnej strony internetowej, traci mnóstwo klientów. W niektórych branżach wogóle nie ma szans zaistnieć.

Oferujemy doradztwo w promocji w internecie, zarówno przez właściwą budowę stron www, wybór darmowej jak i płatnej reklamy w sieci.

©R3B Design Studio 2010-2011